mobily

Každému zákazníkovi co objednával bez předchozí registrace a  který  vyplní formulář zaslaný z Heureka.cz a provede  i  slovní hodnocení obchodu(nikoliv jen bodové zatržením) a obchod doporučí pro další zákazníky,

obdrží se zaslanou objednávkou slevový kód(sleva 10% z ceny zboží), který může využít při další objednávce  uskutečněné  do 6 měsíců od objednávky předchozí.  ,  a navíc dárečkek švýcarskou žvýkačku !

 

 V případě, že objednával s  registrací v obchodě , tak za stejným podmínek jako výše mu bude nastavena    sleva 15% pro opakovaný nákup uasktečněný opět do 6 měsíců od předchozí objednávky. Žádný kód zde zadávat nemusí.

 Registrace není trvalá - v případě neuskutečnění objednávky do 1 roku bude smazána !!  Možno je však znovu objednávat bez registrace nebo se registrovat znovu !!!

 

 

 

Nákup můžete udělat i v dalším mém obchodu www.potraviny-superpotraviny.cz ,  potom platí pro společný nákup sleva i zde !!!!

Od  15.7. 2014  běží  ostrý provoz platební brány GOPAY -  zákazníci mohou  využít zrychlený převod peněžních prostřeků po nákupu prostřednictvím zrychleného převodu z účtu, využití platební karty,platby z mob. telefonu a možnoti využití dalších metod.

Na základě rychlé platby mezi různými bankami bude částka připsána okamžitě a zboží je možno odeslat následující pracovní den( při běžném přímém převodu to trvá obvykle 2 dny, s výjimkou  České spořitelny- prodejce má účet zde, tak je naopak platbu možno realizovat pouze přímým převodem na účet s okamžitým připsáním platby na účet prodejce bez možnosti využití platby GOPAY)