O NÁS

Vítám všechny v obchodě  s prodejem příslušenství k mobilním telefonům www.mobilniprislusenstvi.net

                                   

Zboží je řazeno do kategoriíí - hlavních a podkategorií - je zde zohledněn druh sortimentu zboží. .  Žádné zboží ale není nadřazeno zboží dalšímu ! Zboží je dodáváno několika dodavateli z velkoobchodních řetězců, kteří jsou velkoobchodní dodavatelé nebo sami prodejci.  Náš obchod je pouze prodejcem !  Obchod již nové zboží neobjednává, postupně se vyprodává !

 

Zavedeno  cenově zvýhodněné doručení do Balíkovny !

 

Můžete objednávat s předchozí registrací nebo i bez ní !

                  

Každému zákazníkovi co objednával bez předchozí registrace a  který  vyplní formulář zaslaný z Heureka.cz a provede  i  slovní hodnocení obchodu(nikoliv jen bodové zatržením) a obchod doporučí pro další zákazníky,

obdrží se zaslanou objednávkou slevový kód(sleva 10% z ceny zboží), který může využít při další objednávce  uskutečněné  do 6 měsíců od objednávky předchozí.  ,  a navíc dáreček švýcarskou žvýkačku !

 

 V případě, že objednával s  registrací v obchodě , tak za stejným podmínek jako výše mu bude nastavena    sleva 15% pro opakovaný nákup uskutečněný opět do 6 měsíců od předchozí objednávky. Žádný kód zde zadávat nemusí.

 Registrace není trvalá - v případě neuskutečnění objednávky do 1 roku bude smazána !!  Možno je však znovu objednávat bez registrace nebo se registrovat znovu !!!

 

 

 

Nákup můžete udělat i v dalším obchodu www.potraviny-superpotraviny.cz ,  potom platí pro společný nákup sleva i zde !!!!

Upozornění :  

                      Pokud se zákazník registruje a první objednávku neučiní do 1 měsíce, registrace  

                      je též smazána ( zákazník se zřejmě

                      registroval a zboží nakonec koupil jinde a již nemá zájem v obchodě nakupovat !)

                      

OBCHODUJI PROSÍM POUZE V RÁMCI  ČESKÉ REPUBLIKY !!!!

IHNED PO NAČTENÍ STRÁNKY ZADEJTE PROSÍM V PRAVÉ HORNÍ ČÁSTI STRANY

V OVÁLKU POŽADAVEK  (NAPŘ. 6300) A KLIKNĚTE NA LUPU PO PRAVÉ STRANĚ

(ZOBRAZÍ SE VEŠKERÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ K NOKII 6300)

Jinak samozřejmě můžete zvolit další postup vyhledávání v jednotlivých kategoriích

v menu po levé straně(kliknout-zobrazí se řazené zboží v dané kategorii a podkategorii, např.: Nokii 5310 lze vyhledat v Kryty-Nokia-Nokia 5xxx)

Všechny názvy a firemní označení produktů: Apple, HTC, iPhone, LG, Motorola, Nokia, Panasonic, Sagem, Samsung, Siemens, Sony, Sony Ericsson jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů. 

 

NAVŠTIVTE PROSÍM TAKÉ MŮJ DALŠÍ OBCHOD !!!

(stačí kliknout na níže uvedený hypertextový odkaz :

 
 
se platí pouze jedno poštovné uvedené v tomto druhém obchodě a máte navíc  slevu 10% z ceny zboží v těchto dalších 2 obchodech při opakovaně vykonané objednávce do 6 měsíců !
Prohlédněte si tedy prosím sortiment nabídky zboží i těchto obchodů výběrových
čajů, kávy,dárkových předmětů, zelené kávy a detoxikačních prostředků a získejte navíc výše uvedenou slevu!!!

 

Vítám Vás na mých stránkách  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Předností tohoto obchodu je na prvním místě rychlost dodání zboží od objednávky ( u dobírky odesíláme následující den po objednávce, u platby předem na účet po doložení nebo připsání platby !!

Výhodné jsou i ceny poštovného, zejména pokud zvolíte platbu převodem  !!

Ceny poštovného uvedeny v oddíle obchodní podmínky !

Pro rychlý převod možno využít platební bránu GOPAY !!!

Jak?  Několika různými způsoby- platba převodem z různých typů bank, platba převodem kartou , platební terminál ČP atd.-platba je připsána na účet týž den a zboží může být ihned odesláno jako při platbě dobírkou !

Určitě výhodnější a levnější nežli platba klasickým převodem(připsání na účet obvykle až  za 2 dny) nebo dobírkou    !

JSEM PLÁTCEM  DPH !!!!( vystavuji i faktury při uvedení platebních údajů)!

Platební údaje- IČO a DIČ nutno uvést ve zprávě pro prodce !!!

Pro ostatní maloobchodní zákazníky vystavuji platný daňový doklad!!

Ostatní podmínky uvedeny v Obchodních podmínkách  !!!

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Při objednání zboží do 18 hodin bude odeslána dobírka po telefonickém ověření objednávky( SMS zpráva, při nejasnostech tel. hovor) v den následující po objednávce !

PROSÍM VŠECHNY ZÁKAZNÍKY, ABY V DEN OBJEDNÁVKY DO 19 HODIN BYLI NA TELEFONU DOSTUPNÍ (NEBO NÁSLEDUJÍCÍ DEN PO USKUTEČNĚNÍ OBJEDNÁVKY DO 10 HODIN)  !!!!  V případě neověření objednávky v tuto dobu bude zřejmé, že zákazník nechce s prodejcem komunikovat, objednávka není závazná a nemůže být odeslána ! Následně bude tedy bez další výzvy vystornována !!!!  Toto opatření je nutné vzhledem k tomu, že zákazníci často ruší objednávky již odeslané nebo je nevyzvedávají , je zde navíc i větší riziko objednání zboží na jinou osobu  nebo objednání zboží dětmi bez souhlasu rodičů !!!

U platby předem na účet  BUDE ZBOŽÍ ODESLÁNO VŽDY 1 den  po připsání platby na účet prodejce  !!!

TELEFONICKÉ OVĚŘENÍ u PLATBY PŘEDEM NA ÚČET 
NEPROVÁDÍME  !!!

Při platbě předem na účet uvádějte JAKO  variabilní symbol ČÍSLO OBJEDNÁVKY !!!

----------------------------------------------------------------------------------------------------

OBCHODUJI POUZE V RÁMCI ČR !!!!   ZAHRANIČNÍ OBJEDNÁVKY RUŠÍM !!!!!!!!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------

Chci  zákazníkům nabídnout záruku toho, že objednané zboží dostanou včas.

Zajišťuji především prodej  veškerého příslušenství k mobilním telefonům.

Zajišťuji  také jednoduché opravy a zprostředkovávám opravy složitější spojené s pájením atd. .
Jsem  distributorem řady významných
i perspektivních značek příslušenství k mobilním telefonům. Jedná se zejména o kryty, baterie, klávesnice, pouzdra, ale také SIM karty, dobíjecí kupony, paměťové karty, nabíječky i další drobné zboží. V omezeném rozsahu nabízím i některé druhy mobilních telefonů. Dodávám zboží  do maloobchodních jednotek i pro firemní zákazníky. Nabídkou svého on-line shopu chci oslovit jak jednotlivé zákazníky, tak i větší odběratele, kterým po dohodě jsem schopen poskytnout  individuální podmínky.

Jedinečnou výhodou on-line  shopu je  nákup  některého (nikoliv veškerého) zboží za slevy oproti zboží zakoupenému v kamenném obchodě  .

Žádám proto zákazníky kamenného obchodu,  pokud chtějí nakupovat za  ceny  on-line shopu, aby si zboží objednali přes on-line shop adohdoli se telefonicky s prodejcem na osobním odběru.  Telefonicky je potom možný i odběr zboží v kamenném obchodě dohodnout termínově  a  za ceny včetně slev  v on-line shopu !

Slevy jsou nastaveny podle tabulky uvedené v obchodních podmínkách vždy pro opakovaný nákup v mém obchodě !!!

Mým krédem je poskytovat svým zákazníkům širokou nabídku kvalitních produktů, dostatek informací, servis a náhradní díly. Protože chci, aby se můj obchod neustále rozvíjel, rád uvítám náměty
či připomínky  klientů i obchodních partnerů.
Kvalita především: Mnou dodávané spektrum značek je zaměřeno pro zákazníky nejširšího spektra nároků. V žádném případě se však nesnižuii
k upřednostňování nízké ceny před kvalitou. Kvalita je zaručena jednak výběrem značek a jejich špičkových výrobků a dále tím, že zboží na  skladě dlouho neleží.

Reklamace se sice občas vyskytují, ale jejich objem je minimální. Vše je uvedeno v záložce Obchodní podmínky. Přeji všem návštěvníkům stránek dobrý pocit  při shlédnutí těchto stránek
a zákazníkům spokojený nákup.

Všechny názvy a firemní označení produktů: Apple, HTC, iPhone, LG, Motorola, Nokia, Panasonic, Sagem, Samsung, Siemens, Sony, Sony Ericsson jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.

 

Přehled prodávaného sortimentu zboží , popisy:

I.  Kryty k mobilním telefonům:

Upozorňuji všechny zákazníky, že se ve většině případů jedná o kvalitní vyráběné kryty v zemi výrobce telefonu nebo jiných zemích !!!

Prodávají se zde kryty originální v blistrovaném balení nebo volném balení, dále kryty neoriginální vyšší a nižší kvality.

Pro lepší orientaci jsem doplnil vlastní označení písmeny A a B,aby zákazník získal celkovou představu o nabízeném zboží a mohl si ho utřídit podle toho, jakou kvalitu vyhledává.

Toto označení tvoří tedy pouze doplněk názvu pro upřesnění a seřazení nabízeného zboží  !!!

Kryty jsou seřazeny sestupně podle kvality a ceny :

Prodávány jsou zde :

1) Originální kryty zalité v blisteru s logem operátora., pevně uzavřené. Jejich cena je výrazně vyšší oproti níže uvedeným skupinám, pokud se samozřejmě nejedná o výprodejové typy.

2) Originální  kryty  třídy A splňují  plně kriteria  výše uvedených originálních krytů balených v blisteru(výše uvedené v bodě 1). Kryty mají též prvotřídní kvalitu materiálu a všechna loga. Cena těchto or. krytů třídy A je však  výrazně nižší  oproti   původním originálním krytům baleným v blisteru s označením operátora(uvedeným v bodě 1). Jsou vyráběné v zemi výrobce telefonu nebo   v jiné zemi podle licence. Nejedná se však o laciné náhražky vyráběné  v asijských zemích  atd. Jejich cena je obvykle řádově od 250 do 850 Kč. Jsou v tzv. bulk balení- volném balení, prodejcem potom dodávány s ochrannou folií a zavařené v sáčku.

Pokud se Vám zdá   levný, je to z toho důvodu, jak uvádím výše , že se jedná o kryt výše uvedeného označení a je ve volném balení,tzn není zavařený v blisteru výrobce. 

3) Neoriginální kvalitní kryty, třída A.Zde je výrazně nižší cena,přesto ale jsou materiálově kvalitnější nežli níže uvedené neoriginální kryty třídy B. Dosahují dobré kvality materiálu    ,   nemají  logo a tím i licenci pro jeho umístění. Výhodné jsou zejména tam, kde se jedná o starší typ telefonu, ale i tak má zájem zákazník o dobrou  kvalitu krytu pro delší využití telefonu nebo jeho případný prodej.  .

5) Neoriginální levné kryty, třída B. Z de je výrazně nižší cena, jejich kvalita materiálu je průměrná. Kryty jsou vždy plastové. Výhodné jsou zejména tam, kde se jedná o starší typ telefonu a nepředpokládá se ještě jeho dlouhodobé využívání. Využijí se také tam, kde si zákazník není jist kvalitou svého telefonu a dobou jeho dalšího užívání.

II. Klávesnice

Klávesnice jsou v podstatě rozděleny do 2 kategorií :

a) originální   ( klávesnice vyráběné

výrobcem nebo v licenci originálu ve volném balení se znaky a kvalitou originálních krytů.

V popisu uvedeno originální klávesnice.

b) neoriginální ( ostatní klávesnice, kde je v popisu uvedeno pouze  klávesnice)

III.  Baterie k mobilním telefonům

 

Baterie jsou dodávány z kvalitních japonských i jiných  článků, originální v blisterovém nebo volném balení( zde je odlišná i cena podle typu balení),

dále jsou dodávány i baterie neoriginální( tzv. replace) , též však vysoké kvality za velmi příznivé ceny, posledním typem jsou neoriginální baterie. 

IV. Pouzdra

 

Prodávám pouzdra vysoké kvality značek, vertikální i horizontální- kožená, koženková, transparentní, látková i z ostatních materiálů lišící se i kvalitou a cenou. Podrobný popis a u některých i s velikostním členěním uvádím u konkrétného typu.

V.  Nabíječky,datové kabely,adaptéry

 

Nabíječky jsou prodávány originální i neoriginální pro různé typy telefonů. U nabídky je uveden

i podrobný popis.

VI.   Mobilní telefony

Pouze omezeně, většinou Aligator nebo Nokia.  

 

 Závěr :

Pokud se Vám přesto nebude uvedené výše uvedené zboží   líbit, máte vždy možnost odstoupit od smlouvy , vrátit jej  zpět prodejci. Peníze Vám potom budou vráceny na Váš účet  podle příslušeného paragrafu Občanského zákoníku samozřejmě po odečtení vynaložených expedičních nákladů a nákladů spojených s opětným zařazením zboží  do prodeje.

Podmínky odstoupení od smlouvy naleznete v záložce Obchodní podmínky !

Ing. Ladislav Pivoňka