Kryty Aligator

Výrobce:
Microsoft mobile Oy
Výsledky 1 - 3 z 3


Kryty k mobilním telefonům značky  ALIGATOR.

 

Popis krytů :

1) Originální kryty zalité v blisteru nebo zatavené v sáčku, s logem NOKIA, Sony Er. atd., pevně uzavřené. Jejich cena je výrazně vyšší oproti níže uvedeným skupinám, pokud se samozřejmě nejedná o výprodejové typy.

2) Originální  kryty  třídy A splňují  plně kriteria  výše uvedených originálních krytů  (výše uvedené v bodě 1). Kryty mají též prvotřídní kvalitu materiálu, nepatrně se mohou odlišovat některými prvky od původního originálu a mají  všechna loga se souhlasem majitele licence. Cena těchto or. krytů třídy A je však  výrazně nižší  oproti   původním originálním krytům uvedeným v bodě 1 . Jsou vyráběné obvykle v jiné zemi podle licence. Nejedná se však rozhodně  o laciné náhražky vyráběné  v asijských zemích  atd. Jejich cena je obvykle řádově  do 450 Kč. Jsou v tzv. bulk balení- volném balení, prodejcem potom dodávány s ochrannou folií a zabalené v sáčku.

Pokud se Vám zdá   levný, je to z toho důvodu, jak uvádím výše , že se jedná o kryt výše uvedeného označení a je ve volném balení. Tyto kryty jsou dnes prodávány v naprosté převaze na internetu i přímém prodeji, prodejci mnohdy na rozdíl ode mne ani výše uvedené skutečnosti neuvádějí a píší pouze, že se jedná o originál- což psát mohou, protože je to pravda. Tyto kryty však neuznávají některé autorizované servisy, které mají zájem  dodávat pouze blistrované originály, které zase již není možno mnohdy ani v prodeji  již sehnat zejména u starších typů telefonů.

Při poškození způsobeným dopravou se prosím obraťte nejprve na Českou poštu, doložtepodle skutečnosti, jak byla zásilka zabalena a uplatněte písemně reklamaci ! Prodejce řeší dále případné poškození až na základě reklamace České pošty !

V případě, že se  nejedná pouze o nasazovací kryt ale servisní kryt s nutností odborné demontáže telefonu a byla-li zjištěna vada materiálu nesouvisející s poškozením při dopravě, je nutné v případě reklamace doložit potvrzení odborného servisu- v opačném případě nemusí být reklamace uznána!