SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ 

ZAJISTÍM  SERVIS MOBILNÍCH TELEFONŮ -  

 MOŽNOST ZASLÁNÍ PŘÍSTROJE NA ADRESU : Ing. Ladislav PIVOŇKA, Pod Nádražím 361, 262 72 Březnice - domluva předem na webu www.mobilniprislusenstvi.com zadáním poptávky nebo na č. tel. 728253234 nebo emailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Opravy zajišťuje smluvní kolektiv mladých odborně vyškolených servisních techniků.

  1) Zajišťuji opravy i starších typů tlačítkových telefonů.   

  2) Zajišťuji opravy novějších typů telefonů a chytrých telefonů   Iphone, Samsung, Huawei  LG, Lenovo, Nokia a dalších typů.

 Vdolním prosím využijte okénka poptávkového formuláře a bude Vám obratem sdělena orientační cena opravy odpovídající Vámi popsané závadě daného přístroje. Můžete též využít tel. kontaktu, prodejce cenu zjistí a zavolá zpět.

Telefon je možno zaslat k opravě na vlevo na liště uvedený kontakt, nebo zanést osobně do provozovny.  V případě zasílání využijte adresu uvedenou na levé liště, emailem prosím podejte zprávu o odeslání přístroje.

O přijetí přístroje do opravy budete informováni emailem, po provedené diagnostice bude upřesněna závada a cena opravy ( pokud odpovídá závada zcela původnímu popisu zákazníka, cena se pouze potvrdí). V případě navýšení ceny opravy( nebo bude cena opravy převyšovat hodnotu přístroje nebo bude přístroj neopravitelný) může zákazník opravu odmítnout, přístroj mu bude potom vrácen bez opravy a účtovány budou pouze poštovní náklady(balík do ruky-120Kč). Pokud požadavek na opravu zákazník zruší i při nezměněné výši ceny opravy, bude účtován navíc diagnostický poplatek 250Kč.

V případě provedení opravy po odsouhlasení ceny zákazníkem  bude zákazník informován o odeslání přístroje. Poštovné se účtuje s dobírkou opět pouze 120Kč. V případě využití možnosti osobního vyzvednutí v provozovně se samozřejmě žádné poštovné neúčtuje.

Doba opravy  :  podle typu  2-7 dní od doručení

( většinou upřesněno telefonicky na základě typu závady)

Děkuji všem zákazníkům o případný zájem o provedení opravy přístroje.